ALLT OM SOF 2007
· Senaste nytt
· Om SOF
· Välkomsthälsning
· Om Umeå
Björkarnas stad

· Praktisk information
· Sociala aktiviteter
· Övriga möten
· Barnteckningar!

PROGRAM
· Information

ABSTRACTS
· Inskick abstracts för läkare
· Inskick abstracts för sjuksköterskor och sjukgymnaster

ANMÄLAN MÖTE
· Anmälan
· Tillgängligt boende
· Förbokat flyg
KONTAKT
· Kontaktpersoner
· Utställare
ÖVRIGT
· Tidigare årsmöten
· Kommande möten
· Startsida

Kontaktpersoner


Ortopedkliniken Umeå

Mötesgeneral
Olle Svensson
olle.svensson@orthop.umu.se

Mötessekreterare
Anette Hörnkvist
anette.hornkvist@vll.se

Vetenskapliga program
Kjell G Nilsson
kjell.g.nilsson@orthop.umu.se

För Sjukgymnasterna
Ingrid Lundin
ingrid.lundin@vll.se

För Arbetsterapeuterna
Inger Thiger
inger.thiger@vll.se

För Läkarsekreterare
Lena Jensen
lena.jensen@vll.se

För Sjuksköterskorna
Christine Larsson
christine.larsson@vll.se

För Operationssköterskorna
Anette Nyberg
anette.a.nyberg@vll.se

 

SOF Kansli
Gunilla Göthe
Tel 08-550 390 50
Fax 08-550 104 09
sofkansli@ortopedi.se

 

För utställare
Arnold Persson
Tel 070-5773579
arnold.persson@traveko.se


Uppdaterad: 060124
Ansvarig utgivare: SOF


Huvudsponsorer:

Sponsorer: Stödföretag: