ALLT OM SOF 2008
· Senaste nytt
· Om SOF
· Välkomsthälsning
· Om Halmstad-Staden med tre hjärtan
· Praktisk information
· Meny Hotel Tylösand onsdag
· Priser 2008
· Sociala aktiviteter
· Övrigt program
· ArtOrt

DOKUMENT
· Program & kurser
· Sammanfattningar
· Åhörarkopior

ABSTRACTS
· Inskick för läkare
· Inskick för övriga

ANMÄLAN
· Anmälan online
· Tillgängligt boende
KONTAKT
· Kontaktpersoner
· För utställare
ÖVRIGT
· Tidigare årsmöten
· Startsida

Kontaktpersoner


Ortopedkliniken i Halmstad

Mötesgeneral
Anders Wykman
anders.wykman@lthalland.se

Mötessekreterare
Nilla Heinsvig
pernilla.heinsvig@lthalland.se

 

För Sjukgymnasterna
Caroline Nilsson
caroline.a.nilsson@lthalland.se

För Arbetsterapeuterna
Annika Kjällkvist
annika.kjallkvist@lthalland.se

För Läkarsekreterarna
Katarina Linde
Katarina.linde@lthalland.se

För Sjuksköterskorna
Eva Dahlberg
eva.dahlberg@lthalland.se
Mona Andersson
mona.c.andersson@lthalland.se

För Operationssköterskorna
Nin Wendt Malmborg
nin.wendt-malmborg@lthalland.se

 

Presservice och pressinformation
info@ortopedi.se
SOF Kansli
Gunilla Göthe
Tel 08-550 390 50
Fax 08-550 104 09
sofkansli@ortopedi.se

 

För utställare
Arnold Persson
Tel 070-5773579
arnold.persson@traveko.se


Uppdaterad: 080124
Ansvarig utgivare: SOF


Huvudsponsorer:

Sponsorer: Stödföretag: